Golub-Dobrzyń, ul. Sokołowska 38
Czynne PN - PT: od 8:00 do 18:00, SO: od 8:00 do 13:00
PROAMA

PROAMA ČESKÁ POJIŠŤOVNA S.A. ODDZIAŁ W POLSCE
ul. Zana 32A
20-601 Lublin
Infolinia: 815 815 815

Strona internetowa: www.proama.pl

Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która w 2012 roku sprzedała ponad 250 tys. polis. Proama wyróżnia się na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.
Proama jest laureatem godła Laur Konsumenta – Odkrycie 2012, jako marka “funkcjonująca na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywająca serca klientów” oraz Rynkowy Lider Innowacji 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność.
Strona internetowa www.proama.pl została wyróżniona certyfikatem Użyteczna Strona. Jednocześnie – według organizatorów badania – wśród wszystkich stron badanych dotychczas przez audytorów programu w Polsce , uzyskała rekordowy (najwyższy) rezultat – aż 95%!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *