Golub-Dobrzyń, ul. Sokołowska 38
Czynne PN - PT: od 8:00 do 18:00, SO: od 8:00 do 13:00
RESO EUROPA SERVICE

BTA INSURANCE COMPANY
PRZEDSTAWICIEL “BTA INSURANCE COMPANY” SE W POLSCE: “RESO EUROPA SERVICE” SP. Z O.O.
ul. Innowacyjna 1,
16-400, Suwałki

Infolinia: 87 565 44 44

Fax. 87 565 45 05

Strona internetowa: www.reso.com.pl

e-mail: biuro@reso.com.pl

Towarzystwo Ubezpieczeniowe BTA zostało założone 1 listopada 1993 roku przy udziale największych łotewskich przedsiębiorstw morskich, które zostały akcjonariuszami BTA. W tym samym roku 17 grudnia BTA otrzymała licencję uprawniającą do rozpoczęcia działalności ubezpieczeniowej.

Od marca 2007 roku BTA jest liderem na łotewskim rynku ubezpieczeń. W 2009 roku firma BTA osiągnęła pozycję trzeciego największego towarzystwa ubezpieczeniowego w krajach nadbałtyckich. Obecnie BTA działa nie tylko w krajach nadbałtyckich, ale z powodzeniem rozwija swoją działalność również w innych krajach Europy.
Działalność w Polsce rozpoczęła w 2008 roku, zawierając z polską firmą RESO Europa Service Sp. z o.o. umowę współpracy w zakresie rozpowszechniania polis
i zarządzania odszkodowaniami ubezpieczeniowymi.
Na dzień dzisiejszy RESO Europa Service reprezentowane jest w dziesięciu województwach północnej i wschodniej Polski. Jednocząc ze sobą Klientów, Agentów
oraz Brokerów, firma staje się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Zajmuje się m.in.: sprzedażą ubezpieczeń dla BTA Insurance Company, reprezentacją łotewskiego Towarzystwa Ubezpieczeniowego przed polskimi instytucjami oraz organami ubezpieczeniowymi, tworzeniem sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych przeznaczonych na rynek Polski, organizowaniem i przeprowadzaniem szkoleń oraz administrowaniem procesu likwidacji szkód.
W 2013 roku agencja ratingowa Expert RA zatwierdziła rating bezpieczeństwa A++ dla towarzystwa ubezpieczeniowego BTA, co świadczy o szczególnie wysokim poziomie bezpieczeństwa z perspektywą stabilności.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *