Golub-Dobrzyń, ul. Sokołowska 38
Czynne PN - PT: od 8:00 do 18:00, SO: od 8:00 do 13:00

Finansafe

Nowoczesna agencja ubezpieczeniowa dostosowująca się do nowych trendów rynku, zajmująca się doradztwem oraz sprzedażą ubezpieczeń majątkowych i na życie.
Posiadamy 14 letnie doświadczenie w branży. Początki sięgają roku 2001, kiedy to podpisałam pierwszą umowę
o pracę z firmą Warta. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem aktywnie nastawiona do potrzeb współczesnego klienta.

Solidne fundamenty i troska o klienta to esencja marki Warta. To Jej zawdzięczam wiedzę i zdobyte doświadczenie. Przez wiele lat doskonaliłam swoje umiejętności, spotykałam się z klientami, pośredniczyłam
w likwidacji szkód majątkowych i osobowych. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i poznałam wspaniałych ludzi, moich kolegów od których uczyłam się przez te wszystkie lata. To pozwoliło mi zaistnieć i zdobyć pozycję
na wymagającym rynku ubezpieczeniowym.

Obecnie współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Są to 24 marki. Największą rolę odgrywa dla nas jakość oferty i obsługi. Naszym klientom oferujemy doradztwo i pomoc w uzyskaniu ochrony w szerokim zakresie ubezpieczeń: majątkowych, głównie komunikacyjnych, flot samochodowych, mieszkań i domów, firm oraz ubezpieczeń osobowych, zdrowotnych, transportowych
i rolnych.

Jeśli chcesz zabezpieczyć rodzinę na wypadek śmierci lub wypadku, potrzebujesz gwarancji wsparcia finansowego, pomocy w razie kłopotów ze zdrowiem, oferujemy indywidualne ubezpieczenia na życie oraz grupowe ubezpieczenia pracowników. Służymy fachowym doradztwem, organizujemy spotkania w dogodnym dla klienta terminie. Wspólnie szukamy sposobu na gromadzenie oszczędności na emeryturę lub pomnażanie zgromadzonego już kapitału.

Z uwagi na rolnicze ukształtowanie terenu zapewniamy kompleksową ochronę naszym rolnikom. W ofercie posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego, OC rolnika oraz dotowane ubezpieczenia upraw. Zakres i przedmiot uzależniony jest od uregulowań zawartych w ustawie o dopłatach do ubezpieczeń upraw rolnych i zwierząt gospodarskich. Ochroną ubezpieczeniową objęte są szkody spowodowane przez: powódź, grad, suszę, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne.

Szeroka gama oferowanych produktów, elastyczność oferty i ciągłe doskonalenie się pozwala sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku i oczekiwaniom klienta. Dbamy o bezpieczeństwo oferując najszerszy zakres usług, służymy profesjonalnym doradztwem również w przypadku zaistnienia szkód. Jednocześnie staramy się zapewnić maksymalna wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy.

Nasi partnerzy

Allianz
Aviva
Benefia
Compensa
Concordia
ERGO HESTIA S.A.
Generali
Gothaer
HDI ASEKURACJA
INTERRISK
MTU
PROAMA
PZU
RESO EUROPA SERVICE
TUW
UNIQA
WARTA
YOU CAN DRIVE